CONFERINȚA INTERNAȚIONALĂ DE ȘTIINȚE SOCIALE, POLITICE ȘI UMANISTE ”EDUCAȚIE, CERCETARE, INOVARE ÎN ERA CUNOAȘTERII”, 11-12 mai 2017, Ediția a IV-a

Conferința este structurată în cinci secțiuniComunicare și Relații Publice; Relații Internaționale și Studii Europene, Studii de Securitate, Științe Politice; Limbă, Literatură, Cultură, Civilizație; Cercetări inter-disciplinare și trans-disciplinare; Abordări inovative în educația academică și cercetarea științifică.

Conferința Internațională de Științe Sociale, Politice și Umaniste ”Educație, Cercetare, Inovare în Era Cunoașterii”, ediția a IV-a, se va desfășura în perioada 11-12 mai 2017, la Universitatea Titu Maiorescu din București (Calea Văcărești, nr. 189, sector 4, București). Deschiderea Conferinței va avea loc în data de 11 mai 2017, ora 10.00, în Aula Magna a Universității (Corp M, et. 2).

Suntem onoraţi să vă adresăm invitaţia de a participa la acest eveniment.

Detalii, în APELUL ataşat. Adresa de mail a Conferinţei: conference.fsspu@univ.utm.ro